Osobní inzerce

Tato stránka slouží výhradně pro osobní inzerci. Smíte zde bezplatně nabízet či poptávat rozličné předměty ať už zadarmo nebo za peníze, popřípadě i výměnou.

Zakázáno je ale nabízení i poptávání předmětů nelegálních, nabídka a poptávka MLM služeb a provizních systémů, emailingů a obdobných zdánlivě bezpracných výdělků, padělků, kopií a napodobenin, dále inzerce půjček, hypoték a oddlužení, dokladů a technických průkazů, léků a potravinových doplňků, cigaret, tabáku, alkoholu a kryptoměn. Příspěvky podléhají předběžné kontrole a teprve po schválení budou zveřejněny.

Nabídku nebo poptávku vždy vložte do komentáře pod tímto příspěvkem. Bohužel tato forma neumožňuje vkládat obrázky přímo, ale můžete je uložit jinam – například na některý úložný server – a vložit do komentáře odkaz. Je přísně zakázáno odkazovat na škodlivý nebo sledovací software!

2 thoughts on “Osobní inzerce

  1. Jiří Havelka

    Nabízím zánovní dámské elektrokolo DENVER/SHIMANO stříbrné barvy. Možno vyzkoušet v Hrbově. Cena k jednání : 9.000,- Kč.

    Reply
  2. Jiří Havelka

    Nabízím starší, ale velmi pěkný rozkládací gauč a různé drobnosti do bytu jako dřevěné poličky a různé květinové stojánky, obrázky pucle, masivní borovou postel a jiné drobnosti.

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − 3 =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..