Autor webu

Administrátor a autor stránek: Mgr. Tomáš Niessner, IČ: 88577066

Kontakt:

Pomocí formuláře níže máte možnost ohlásit mi případnou chybu, napsat požadavek či dotaz vztahující se k těmto stránkám – jak k formě tak k obsahu. Vaše zpráva mi bude zaslána na adresu Admin.Hrbov.Svarenov@seznam.cz . S dotazy, které se týkají samosprávy, se prosím obracejte na městský úřad.

O autorovi

Jmenuji se Tomáš Niessner, narodil jsem se v roce 1986 a od roku 1995 bydlím v Praze. Vystudoval jsem magisterský obor Sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze a od roku 2009 jsem spolupracovníkem redakce zpravodajství České televize. Převážnou část mé práce tvoří příprava pořadu Studio 6 (dopravní zpravodajství, příprava zvukově-obrazových a grafických příspěvků), podílím se ale i na přípravě dalších pořadů programu ČT24 – Studia ČT24, speciálních vysílání k různým výročím a mimořádným událostem, Vědy 24, 90′ a dalších. Zatím se jedná asi o desítku televizních pořadů.

Vedle toho ve volném čase rád fotografuji, zajímám se o výpočetní techniku a o motorky. Velkou část volného času věnuji také historii – jak je vidět na obsahu těchto stránek, jde hlavně o minulost Hrbova a Svařenova.

Nabídka služeb

Pakliže se Vám moje práce líbí, nabízím Vám svoje služby. Jsem schopen zprovoznit Vám podobné webové stránky (systém WordPress, placený webový hosting), doplnit je vhodným textem i fotografiemi. Mimo to poskytuji též fotografické služby – vedle krajinné fotografie se věnuji i reportážní a portrétní fotografii. Typicky – společenské akce a rodinné oslavy. Drtivá většina mé práce je vidět právě na těchto stránkách. Pokud není uvedeno jinak, jsou fotky na stránkách mým dílem.

Dále poskytuji poradenství a pomoc v oblasti počítačového software a hardware – typicky jde o softwarové opravy počítačů, analýzu a výměnu porouchaných součástek počítače, přeinstalace operačního softwaru a dalších aplikací.

Nově jsem převést například VHS kazety do digitální podoby. Vlastním funkční VHS video a digitální převodník.

Ceny jsou smluvní, v případě zájmu mě můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře v horní části stránky, popřípadě telefonicky.

O stránkách

První webovou prezentaci o Hrbově a Svařenově jsem jakožto hrbovský rodák založil v roce 2003 během studia na gymnáziu. Od konce roku 2015 jsem připravoval jejich obměnu, výsledek máte možnost vidět právě nyní. Stránky jsem umístil na webhosting od společnosti Wedos a provozuji je na vlastní náklad. Protože ale roční částka na provoz není příliš dramatická, nechystám se zatím na web umisťovat reklamy.

Stránky se snažím pojmout zpravodajsky-naučnou formou. Vyhledávám aktuální zprávy a s pomocí místních občanů i dalších spolupracovníků zpracovávám také zajímavá historická témata. Veřejnosti se snažím nabídnout i historické prameny, které by jinak zůstaly bez povšimnutí uložené v archivech.

Názory na webu uveřejněné nejsou nijak spjaty s městskou samosprávou nebo politickými představiteli. Stránky jsou soukromým projektem a o jejich obsahu rozhoduji výhradně já.

Návštěvní řád

Návštěvou těchto stránek souhlasíte s podmínkami jejich použití. Stejně tak berete na vědomí, že s ohledem na použité prvky mohou být do Vašeho počítače stahovány tzv. soubory cookies. Ty mohou sloužit např. pro personalizaci reklamy, omezení vkládání příspěvků a podobně. Neslouží ke konkrétní identifikaci uživatele a jejich prostřednictvím nejsou shromažďována žádná osobní data.

Je zakázáno stránky jakkoli poškozovat (SPAM v komentářích, neoprávněná administrace atd.). V komentářích se zdržte vulgarit a osobních urážek, řiďte se obecně závaznými právními předpisy. S ohledem na spamovací roboty prozatím zavádím v komentářích předběžnou kontrolu – zveřejnění každého příspěvku musím schválit. Zakazuji v komentářích uvádět reklamu.

Pokud není uvedeno jinak, je veškerý obsah mým duševním vlastnictvím. Stránky jakož i data patřící třetí straně podléhají autorskému právu. Neoprávněné užití materiálů je zakázáno.

Obdobná pravidla jsou platná i pro profil na sociální síti Facebook.