FOTOGALERIE: Hasičská soutěž ve Velkém Meziříčí

Tým hrbovských a svařenovských hasiček

Hned tři týmy tentokrát nasadili Hrbovští a Svařenovští hasiči na soutěži ve Velkém Meziříčí (Memoriál zasloužilých členů, 8. 9. 2019) – jeden z nich ženský. Právě při útoku žen nastala drobná komplikace hned na začátku, kdy rozhodčí neuznali jako strojníka Josefa Pacala. Ženské družstvo si proto vypůjčilo strojnici z týmu Martinic. I přesto, že ženy útok provedly bezchybně, skončily s časem 93,26 s až na 4. příčce. První místo získaly Mostiště s časem 70,39 s, druhé Pikárec s časem 78,82 s a třetí Martinice s celkovým časem 87,82 s (i s 10 trestnými sekundami navrch). Umístění “na bedně” tak našim uniklo o nějakých 6 sekund.

Muži nasadili dvě družstva. Tým B se nakonec s časem 70,47 umístil na 7. příčce. Ještě o stupeň hůř dopadl v silné konkurenci tým A, kde se tentokrát Michalu Kučerovi nepovedlo správně uvázat lanka a podobně jako Martinice obdrželo hrbovské áčko 10 trestných sekund navíc. Hrbov A skončil s celkovým časem 73,01 na 8. pozici. Na prvním místě skončilo Nové Veselí s časem 40,91 s, na druhém Pikárec s časem 46,90 s a na třetím Oslavice s časem 48,95 s.

Pokud pomineme penalizaci a srovnáme oba časy s okrskovými závody v Oslavici letos na jaře, vychází tentokrát útok lépe minimálně o 9 sekund (-bez trestných bodů v červnu hasiči provedli útok za 79,96 s).

Níže najdete bohatou fotogalerii – hlavně tým žen si vyžádal speciální sérii snímků, takže ponechávám větší výběr.

Archiv příspěvků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 18 =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..