Osobní inzerce

Tato stránka slouží výhradně pro osobní inzerci. Budou zde (zatím bezplatně) nabízeny či poptávány rozličné předměty ať už zadarmo nebo za peníze, popřípadě i výměnou.

Postup vložení inzerátu:

Inzeráty budu vkládat manuálně sám, podle potřeby – na e-mail admin.hrbov.svarenov@seznam.cz mi pošlete kontaktní údaje, text inzerátu a případně fotku.

[skautbazar]

Zakázáno je nabízení i poptávání předmětů nelegálních, nabídka a poptávka MLM služeb a provizních systémů, emailingů a obdobných zdánlivě bezpracných výdělků, padělků, kopií a napodobenin, dále inzerce půjček, hypoték a oddlužení, dokladů a technických průkazů, léků a potravinových doplňků, cigaret, tabáku, alkoholu a kryptoměn. Příspěvky podléhají předběžné kontrole a teprve po schválení budou zveřejněny.

Následující způsob inzerce prozatím zavrhávám:

Nabídku nebo poptávku vždy vložte do komentáře pod tímto příspěvkem. Bohužel tato forma neumožňuje vkládat obrázky přímo, ale můžete je uložit jinam – například na některý úložný server – a vložit do komentáře odkaz. Je přísně zakázáno odkazovat na škodlivý nebo sledovací software!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − nine =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..